NOVINKA v našem koňském portfoliu produktů s názvem TOPVET!

V současné době můžete na našem velkoobchodním e-shopu vetys.cz vybírat z nabídky kvalitních produktů pro vaše čtyřnohé přátele – psy, kočky a koně, ale i chovatele. Protože naším cílem jsou především spokojení zákazníci – zvířata a jejich majitelé, snažíme se rozvíjet produktové portfólio kvalitativně i kvantitativně, tedy neustále rozšiřovat stávající nabídku o nové zajímavé produkty.

Letos v červenci jsme neodolali a rozhodli jsme se rozšířit stávající koňské portfolio produktů o další skvělou NOVINKU – veterinární kosmetiku TOPVET for horses. Vysoce účinné produkty TOPVET, které vás zaujmou už díky povedenému designu, jsou čistě přírodního charakteru a vyrábí je malá rodinná firma v Kuřimi, jejíž majitelé kladou velký důraz na kvalitu obsahu.

Mezi zákazníky jsou velmi oblíbené v potravě rozpustné přírodní sirupy, které mají příjemnou chuť a koně je dobře přijímají. V nabídce najdete sirupy na podporu kloubů a pohybového aparátu, posílení imunitního systému, pro zklidnění a tlumení stresu, pro očistu organismu, proti kašli a nachlazení či na akutní i chronické záněty. Firma TOPVET dále vyrábí ochranné vyživující a hydratující balzámy, oleje pro péči o kopyta, hojivé masti, šampóny, kondicionéry, rozčesávače, lesky, hřejivé a chladivé gely a vlhčená regenerující obinadla. V neposlední řadě vás nadchnou ještě vysoce účinné přírodní repelenty garantující maximální účinnost bez použití chemie, jejichž účinky byly testovány v prostředí s enormním výskytem hmyzu.

Všechny produkty TOPVET jsou plné čistě přírodních účinných látek a vznikají ve vlastní laboratoři ve spolupráci s veterinárními lékaři, předními českými i zahraničními chovateli, jezdci a žokeji. Výsledkem jsou kvalitní produkty s vysokým aplikačním komfortem, které vás ve srovnání s konkurencí potěší i příznivou cenou.

Jsme přesvědčeni, že přípravky TOPVET si vy i vaši koně zamilují a přinesou vám užitek a spokojenost. Výrobky splňují, jak nejnáročnější požadavky na péči o špičkové sportovní koně, tak i hobby koně.

windows phone

Uložit odkaz do záložek.