Mořská řasa Kelpa pro koně – Algea feed

4.12.2016

Řasa Ascophyllum nodosum je 100% přírodní produkt získávaný těžbou z moře a následnou unikátní technologickou úpravou je připravována do suchého a sypkého stavu. Mořská řasa Kelpa se nejčastěji využívá pro psy a kočky na problémy se zuby – působí proti zubnímu kameni, zabraňuje vzniku plaku v ústech a odstiňuje nepříjemný zápach z úst. Kelpa vypadá jako zeleno-hnědé vločky, které lze jednoduše nasypat a zamíchat do žrádla zvířete.Kelpa

Výrobce Algea feed

Společnost Algea feed je Norský producent Bio mořské řasy Kelpy (Ascophyllum nodosum). Řasy těží z čistých Norských moří a díky tomu řasa Kelp neobsahuje těžké kovy a jiné toxické látky které se v řasách ukládají. Mořskou řasu Kelpu pro psy a kočky zpracovává unikátním technologickým postupem, který zachovává maximum aktivních látek neporušených a produkuje ji v Bio kvalitě.

 Proč užívat mořskou řasu Kelpu:

  • Zabrání vzniku plaku a zubního kamene
  • Zlepší pigmentaci kůže i srsti
  • Zlepší kvalita srsti a kůže
  • Obsahuje 30 minerálů a stopových látek
  • Funguje jako prevence proti infekcím
  • Pomáhá proti blechám

Mořské řasy jsou dále výborným zdrojem jódu a minerálů, celkem Kelpa obsahuje 30 minerálů a stopových prvků, které jsou potřeba převážně pro zvířata žijící ve vnitrozemí, z důvodu, že se tyto látky nevyskytují v potravě, která je z vnitrozemí. Mořská řasa Kelpka má dále vysoké antioxidační vlastnosti a podporují imunitní systém.

Účinek mořské řasy Kelpy

Všechny recenze, diskuze a zkušenosti s Kelpou pro psy a kočky jasně prokazují její účinnost a blahodárný efekt. Ohledně účinnosti řasy Kelpy se shodují názory prakticky všech odborníků a veterinářů. Jód v řase má velmi positivní vliv na štítnou žlázu a napomáhá j její správné funkci.

Dávkování Kelpy pro koně

Dávkování mořské řasa Kelpy pro koně je velmi jednoduché, denně přidáte do krmné dávky 15 – 30 g. Kelpu jednoduše zamícháte do žrádla, díky její vůni po moři ho zvířata bez problémů přijímají.

Vetys váš dodavatel Kelpy

Pokud hledáte kvalitního a spolehlivého dodavatele Kelpy pro Váš eshop, kamennou prodejnu nebo stáj, kontaktujeg nás! Kelpu zašleme ve Vámi požadované velikosti a váze. Jsme schopni dodat balení od 100g do 25Kg.

smartphone (1) 736 189 446

message info@vetys.cz