Vetercann Arthro BIO konopná mast

10.2.2018

Vetercann Arthro BIO je konopná rehabilitační mast na masáž v oblasti namožených svalů, kloubů, šlach pracujících koní a psů.

Přináší rychlou úlevu, uvolnění a osvěžení při svalové únavě i při obtížích pohybového aparátu. Konopná mast Arthro BIO vyniká vysokým obsahem nenasycených mastných omega-3 a omega-6 kyselin doplněných a originální kombinaci dalších rostlinných extraktů.

Gel je dosputný ve dvou velikostech: 100ml a 250 ml

1755

Vyrobeno z BIO konopí, obsahuje 52% konopných složek. 100% přírodní produkt.

Masti z technického konopí sice obsahují jen minimum psychoaktivního THC, to ale nemá vliv na účinky, protože bolest kloubů a svalů potlačuje jiný cannabinoid CBD, který v technickém konopí a produktech z něj obsažený je. Proto produkty s CBD například velice úspěšně mírní artritidu, tiší bolest a léčí záněty, proto jsou vhodné a s oblibou využívané jako doplňky k léčbě bolestí kloubů.

Mast Arthro BIO se dobře roztírá, už malé množství ošetří velkou plochu kůže. Díky své konzistenci pozitivně působí na pokožku, kterou udržuje vláčnou, promaštěnou, vyživenou. Dlouhodobý účinek konopné masti lze podpořit zábalem postiženého místa.

Osvědčená kombinace účinných látek:

  • konopný olej a extrakt z konopných semen (bez THC)
  • eukalyptový olej
  • hřebíkovec kořenný
  • levandule lékařská
  • rozmarýn lékařský
  • vitamín E

Složení: Cannabis Sativa Seed Oil*, Olea Europaea Fruit Oil, Glyceryl Stearate, Cannabis Sativa Seed Extract, Tocopherol, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Vanillyl Butyl Ether, Methyl Salicylate, Linalool. *bio složka